Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: [email protected] Zapisy: formularz zgłoszeniowy

CHCESZ WYSŁAĆ SWOJE DZIECKO ZA DARMO NA OBÓZ? NIC PROSTSZEGO PRZEKARZ 1 % PODAKTU DLA STOWARZYSZENIA BRZASK!

W okresie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy obozy sportowe oraz kolonie rekreacyjno-wypoczynkowe dla dzieci zw stowarzyszenia jak i również spoza. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 721-144-144 lub 697-644-644!  

Nasze kolonie nie są stratą czasu. To możliwość zdobycia nowych umiejętności, nauki języka angielskiego, piłki nożnej, judo, plastyki, zasad zdrowego odzywiania ale także wiadomości, pogłębiania zainteresowań, poznania atrakcyjnych turystycznie miejsc Polski i poznania nowych kolegów i koleżanek. To również wędrówki i kontakt z mazurską przyrodą oraz aktywny wypoczynek. To przygoda i wspomnienia do końca życia.


Darmowy obóz piłkarski!

Chcesz wysłać swoje dziecko za darmo na obóz?

Nic prostszego namów swoich bliskich i znajomych do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Brzask, poinformuj nas o tym, a każde 4,50 zł z przekazanych 10 zł, będzie zaliczone na opłatę za obóz piłkarski zima 2019 lub jeden ze sportowych obozów lato 2019! Jeśli Ty i Twoi znajomi przekażą nam łącznie 1900 zł, to otrzymasz od nas 855 zł wpłaty na obóz, jeśli zbierzesz większą kwotę lub mniejszą, to otrzymasz proporcjonalną kwotę.

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek

 


Zapewniamy między innymi:

 

* miłą i profesjonalną obsługę

* bezpieczny przewóz autokarem

* 4 posiłki dziennie

* ubezpieczenie NNW i OC

* 2 treningi dziennie piłki nożnej i/lub narty

* ognisko

* wycieczki

* kadra trenerska KS GROM – trenerzy UEFA

* kierownik obozu

* ratownik

* obsługa medyczna

* paintball lub strzelnica

* dyskoteka

* konkursy i nagrody

* gra miejska

* gra leśna

* podchody

* pakiet startowy (koszulka lub/i plecak klubowy)

* codzienna relacja na Facebooku i w systemie ProTrainUp

 

Dla wszystkich uczestników przewidziane są trofea sportowe: dyplomy, medale.

 

Jak przekazać 1% podatku dla stowarzyszenia, wszystkie informacje znajdziesz na http://www.brzask.org.pl/podaruj-nam-swoj-podatek