Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@brzask.org.pl

Darmowe Zajęcia - Siłownie Plenerowe! Trwają Zapisy - Zadzwoń 721-144-144! - AktywnyWarszawiak.PL

 

 

Warszawa Jest Fit - to cykl darmowych zajęć ogólnorozwojowych z instruktorem na siłowniach plenerowych. Program darmowych treningów jest realizowany w trzech dzielnicach Warszawy: Bemowo, Targówek oraz Wola. Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu na każdym obiekcie i trwają 60 minut. Rozpoczynają się o godzinie 18:00 a kończą o godzinie 19:00.

 

Na terenie dzielnicy Bemowo zajęcia są prowadzone w poniedziałki na siłowni plenerowej w pobliżu Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Bemowo. Na Targówku treningi odbywają się we wtorki na terenie boiska „Orlik” przy ul. Remiszewskiej 40. Natomiast na Woli zajęcia prowadzone są w niedziele na siłowni plenerowej znajdującej się w Parku Moczydło (róg ulic Deotymy i Górczewskiej)

 

Projekt rozpoczął się 17 kwietnia a zakończy się 30 września. Ma on na celu zachęcić mieszkańców stolicy do korzystania z miejskich siłowni plenerowych i do uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dzięki tej inicjatywie można za darmo odbyć trening pod czujnym okiem profesjonalisty, który udzieli wskazówek jak efektywnie korzystać ze sprzętu dostępnego na siłowniach plenerowych.

 

Na uczestnictwo w zajęciach prowadzone są zapisy ze względu na ograniczoną liczbę osób w grupie. Na treningi można zapisać się drogą telefoniczną: 721-144-144 oraz mailową: poczta@brzask.org.pl. Mamy nadzieję, iż program „Warszawa Jest Fit” będzie cieszył się zainteresowaniem mieszkańców Warszawy.

 

Na zakończenie cyklu darmowych zajęć na siłowniach plenerowych uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe w postaci medali oraz koszulek z nadrukiem.

 

Zapisy i zgłoszenia pod numerem telefonu: 721-144-144.