Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: [email protected] Zapisy: formularz zgłoszeniowy

IV TURNIEJ FLAGI

TURNIEJ FLAGI dla polskich dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Polski i poza jej granicami. Jest to kontynuacja turnieju dla rocznika 2014 corocznie organizowanego przez Stowarzyszenie Grom.
- Gwarancja 11 meczy
- System gry: 4+1, każdy z każdym
Turniej rozgrywany na 4 boiskach jednocześnie
Miejsce rozgrywek: Marymoncka 42 (Stadion w Ośrodku Hutnik Aktywnej Warszawy)
[email protected], kom. 722-144-144
Patronat Honorowy: INSTYTUT PAMIĘCI NARODOWEJ
Patronat: PZPN Piłka dla wszystkich, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Turniej współfinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej
Każdy zawodnik otrzyma pamiątkę, przewidziane są medalepucharystatuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych.

XVIII TURNIEJ NIEPODLEGŁÓŚCI O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY MOKOTÓW

Już 11.11.2021 w Centrum Futbolu Warszawianka przy ul.Dominika Merliniego 2 odbędzie się XVIII Turniej Niepodległości o Puchar Burmistrza Dzielnicy Mokotów dla dzieci i młodzieży M.St.Warszawy i Polski.
Impreza będzie składać się z turnieju piłkarskiego dla dzieci w wieku szkolnym.
Głównym celem imprezy jest popularyzacja i upowszechnianie sportu i rozwój piłki nożnej poprzez organizację corocznego turnieju piłkarskiego.
Wydarzenie skierowane jest szczególnie do młodzieży, promując wychowanie przez sport, z dala od komputera i telewizora. Impreza odnosi się do szczególnych wydarzeń z przeszłości naszej Ojczyzny oraz ma na celu promocję zasad fair-play.

Impreza odbędzie się dzięki wsparciu i współfinansowaniu Zarządu Dzielnicy Mokotów miasta st. Warszawy. 

Rocznik 2015 rozegra mecze w formule każdy z kazdym.

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkę, przewidziane są medalepucharystatuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych.

Serdecznie zapraszamy!

XVIII OGÓŁNOPOLSKI TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

Zapraszamy! Dołączcie do nas 11.11.2021 r. na Turniej Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego. 

Impreza Dedykowana jest dzieciom i młodzieży, zamieszkałym na Mazowszu.

Turniej organizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.

Patronat nad wydarzeniem objął Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkę, przewidziane są medalepucharystatuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych. 

Talentiada na Targówku

Jedyna Certyfikowana Szkółka Piłkarska PZPN w Twojej dzielnicy. Zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci. W Akademii Piłkarskiej im. Kazimierza Deyny trenujemy już od 1 września.. Postaw na jakość i nowoczesność w szkleniu. Zapisz swoje dziecko w wiek 4-12 lat na profesjonalne treningi piłkarskie, więcej na www.ksgrom.pro
Stowarzyszenie GROM po za prowadzeniem Akademii Piłkarskiej zajmuje się również organizacją turniejów piłkarskich, podczas których rozdawane są puchary sportowe i medale odlewane. Każdy z uczestników otrzymuje wyjątkowe t-shirt z nadrukiem.

 

#Warszawa #Ursynów #Targówek #Praga #Ursus #Włochy #Mokotów #Wawer #Rembertów #Natolin #Gocław #Służew #Służewiec #Grochów #treningi #piłka #nożna #dzieci #klub #piłkarski #szkółka #akademia #pzpn

 

XXIII PUCHAR WYŻYN 2011 - RELACJA

21 czerwca po bardzo emocjonującej i pełnej wrażeń sobocie wróciliśmy do rozgrywek XXIII Pucharu Wyżyn, tym razem dla rocznika 2011. Tak jak dzień wcześniej nie zapomnieliśmy o środkach bezpieczeństwa i przykładaliśmy do tego dużo uwagi. Strefy buforowe dla drużyn i trenerów, maseczki jednorazowe oraz środki dezynfekcji były dostępne dla każdego przebywającego na obiekcie.
Rozgrywki były zorganizowane w dwóch grupach zaawansowania - Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy, w każdej z grup po 5 drużyn, które walczyły o tytuł zwycięzcy tegorocznej edycji Pucharu Wyżyn.
Liga Mistrzów 2011:
1. AP Markovia Marki
2. Varsovia Warszawa
3. Barca Academy 2012 Blau
4. KS Łomianki
5. FA Piaseczno

AP Markovia Marki 1 : 1 KS Łomianki
Varsovia Warszawa 4 : 0 Barca Academy 2012 Blau
FA Piaseczno 4 : 1 AP Markovia Marki
KS Łomianki 1 : 2 Varsovia Warszawa
FA Piaseczno 1 : 3 Barca Academy 2012 Blau
AP Markovia Marki 1 : 3 Varsovia Warszawa
KS Łomianki 0 : 3 FA Piaseczno
Barca Academy 2012 Blau 3 : 1 AP Markovia Marki
Varsovia Warszawa 5 : 0 FA Piaseczno
KS Łomianki 2 : 3 Barca Academy 2012 Blau

Liga Mistrzów 2011 bez wątpienia dostarczyła najwięcej emocji. Każda drużyna dała z siebie wszystko, mecze w większości były bardzo wyrównane a miejsca na podium nie były ustalone aż do ostatniego meczu w którym to drużyna Barcy pokonała w widowiskowym meczu drużynę KS Łomianki. Varsovia Warszawa tak jak ich koledzy z rocznika 2010 nie oddali żadnego meczu, zdobywając 12 pkt kończąc tym samym na miejscu pierwszym. Chociaż drużyna Barcy grała drużyną z rocznika 2012 nie przeszkodziło im to w zdobyciu miejsca drugiego z dorobkiem punktowym wynoszącym 9 pkt. Na miejscu trzecim uplasowała się drużyna z Piaseczna która w swoim ostatnim meczu uległa Varsovi Warszawa.

Tabela końcowa:
Varsovia Warszawa 12 pkt
Barca Academy 2012 Blau 9 pkt
FA Piaseczno 6 pkt
KS Łomianki 1 pkt
AP Markovia Marki 1 pkt

Najlepszym zawodnikiem Ligi Mistrzów 2011 został zawodnik Varsovii - Gromisław Jażdżyk.

Liga Europy 2011:
1. GKS Chynów
2. PKS Victoria Zerzeń
3. KS Grom Włochy
4. KS GROM Mokotów

PKS Victoria Zerzeń 4 : 3 KS GROM Włochy
KS GROM Mokotów 0 : 0 GKS Chynów
GKS Chynów 6 : 0 KS GROM Włochy
PKS Victoria Zerzeń 2 : 2 KS GROM Mokotów
GKS Chynów 7 : 1 PKS Victoria Zerzeń
KS GROM Włochy 2 : 1 KS GROM Mokotów

Tak jak dzień wcześniej rozgrywki w Lidze Europy rozpoczęliśmy bardzo wyrównanym spotkaniem pomiędzy PKS Victoria Zerzeń a KS GROM Włochy, które po wielu pięknych akcjach zakończyło się wynikiem 4:3 na korzyść Victorii Zerzeń. Piąta ekipa niestety nie dotarła na turniej, a więc swoje mecze oddała walkowerem. Drużyna z Chynowa nie pozostawiła jednak złudzeń kto wygra XXIII Puchar Wyżyn zbierając łącznie 10 pkt, remisując tylko z KS GROM Mokotów. Ostatni mecz dostarczył bardzo dużo emocji a to za sprawą rywalizujących ze sobą kolegów z drużyn, KS GROM które w tym meczu walczyły o miejsce na podium. Ostatecznie drużyna z warszawskich Włoch pokonała drużynę z Mokotowa 2 : 1 plasując się ostatecznie na 3 miejscu.

Tabela końcowa:
1. GKS Chynów 10 pkt
2. PKS Victoria Zerzeń 7 pkt
3. KS GROM Włochy 6 pkt
4. KS GROM Mokotów 5 pkt

Najlepszym zawodnikiem Ligi Europy 2011 został Bartek Szczerba z ekipy GKS Chynów.

Na koniec pragniemy z całego serca podziękować podmiotom, bez których turniej ten nie miałby miejsca, to właśnie dzięki nim mogliśmy zorganizować bezpieczne oraz profesjonalne rozgrywki na najwyższym poziomie oraz zaoferować uczestnikom imponujące nagrody. Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi tytularnemu - Spółdzielni Mieszkaniowej Wyżyny za wsparcie finansowe, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za dostarczenie wyjątkowych nagród dla piłkarzy oraz objęcie turnieju swoim patronatem, a także Samorządowi Województwa Mazowieckiego za współfinansowanie turnieju. We współpracy z fundacją im. Kazimierza Deyny stworzyliśmy specjalnie na to wydarzenie koszulki pamiątkowe, które otrzymał każdy uczestnik turnieju.
Dziękujemy serdecznie zarówno sponsorom jak i wszystkim zebranym na obiekcie, to dzięki Wam udało nam się zorganizować coś, co mimo trudnych czasów dało nadzieję dzieciom na powrót do uprawiania sportu oraz ponowne odczuwanie radości z grania w piłkę.
Pozdrawiamy cieplutko i zapraszamy za rok na XXIV edycję Pucharu Wyżyn!