Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: [email protected] Zapisy: formularz zgłoszeniowy

XXIII PUCHAR WYŻYN 2010 - RELACJA

20 czerwca po długiej przerwie zawodnicy powrócili na boiska piłkarskie rozgrywając już XXIII edycję Pucharu Wyżyn. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo zawodników oraz trenerów na obiekcie poprzez stworzenie stref buforowych dla drużyn, gdzie piłkarze mogli odpoczywać i przygotowywać się do nadchodzących spotkań, dostępne były także maseczki jednorazowe oraz płyn do dezynfekcji.
Ekipy z rocznika 2010 stanęły do rywalizacji w dwóch grupach rozgrywkowych - Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy, w każdej grupie znajdowało się po 5 drużyn, które rywalizowały o 1 miejsce w tabeli rozgrywając mecze na zasadzie każdy z każdym.
Liga Mistrzów 2010:
1. UKS Orlik Mokotów
2. Be A Star Wilczki
3. Varsovia
4. KS GROM

Be A Star Wilczki 0 : 3 UKS Orlik Mokotów
Varsovia 6 : 1 UKS Orlik Mokotów
KS GROM 1 : 2 Be A Star Wilczki
KS GROM 1 : 4 UKS Orlik Mokotów
Varsovia 2 : 1 Be A Star Wilczki
Varsovia 3 : 0 KS GROM

Drużyny od początku pokazywały wysoki poziom mimo bardzo długiej przerwy w grze. Piąta ekipa niestety nie dotarła na turniej, a więc swoje mecze oddała walkowerem. Na wysokich obrotach rozpoczęła drużyna Varsovii, która po pierwszym wygranym meczu z Orlikiem Mokotów nie zwalniała tempa i zdobyła komplet punktów w grupie co dało jej zwycięstwo w turnieju. UKS za to po porażce z Varsovią przeanalizował swoją grę i w reszcie spotkań uzyskała bilans bramkowy 10:1 co dało jej 9 punktów i drugie miejsce w tabeli. KS GROM oraz Be A Star Wilczki rywalizowały o 3 miejsce, do przerwy w meczu pomiędzy tymi drużynami był remis 1:1, lecz ostatecznie to Wilczki strzeliły decydującą bramkę, która dała im brązowy medal.

Tabela końcowa:
1. Varsovia 12 pkt
2. UKS Orlik Mokotów 9 pkt
3. Be A Star Wilczki 6 pkt
4. KS GROM 3 pkt

Najlepszym zawodnikiem Ligi Mistrzów 2010 został zawodnik Varsovii - Patryk Czarnobaj.

Liga Europy 2010:
1. WBS Warszawa
2. KS GROM II
3. GKS Chynów
4. Football Talents
5. Gwardia Warszawa

WBS Warszawa 1 : 1 Gwardia Warszawa
KS GROM II 5 : 0 Gwardia Warszawa
Football Talents 0 : 4 GKS Chynów
KS GROM II 6 : 0 WBS Warszawa
Gwardia Warszawa 0 : 6 Football Talents
WBS Warszawa 1 : 5 GKS Chynów
KS GROM II 0 : 1 Football Talents
GKS Chynów 5 : 0 Gwardia Warszawa
KS GROM II 3 : 3 GKS Chynów
WBS Warszawa 0 : 5 Football Talents

Rywalizacja w Lidze Europy była nieco bardziej zacięta niż w Lidze Mistrzów, rozpoczęliśmy bardzo wyrównanym spotkaniem pomiędzy WBS Warszawa a Gwardią Warszawa, które zakończyło się remisem 1:1. Niestety na niekorzyść Gwardii były to ich jedyne punkty w turnieju, gdyż nie udało im się wywalczyć więcej cennych oczek w meczach z innymi drużynami. Bardzo dobrze turniej rozpoczął KS GROM II, który wygrał 2 pierwsze spotkania z Gwardią oraz z WBS'em, lecz został zatrzymany przez ekipę Football Talents. Drużyna ta po pierwszym meczu przegranym z GKS'em Chynów nie pozwoliła sobie na więcej błędów i w reszcie spotkań zdobyła komplet punktów. Zdecydowanym faworytem od samego początku była właśnie drużyna z Chynowa, która zdobywając w 3 pierwszych spotkaniach 9 punktów zapewniła sobie mistrzostwo remisem w ostatnim meczu z drużyną KS GROM II.

Tabela końcowa:
1. GKS Chynów 10 pkt
2. Football Talents 9 pkt
3. KS GROM II 7 pkt
4. WBS Warszawa 1 pkt
5. Gwardia Warszawa 1 pkt

Najlepszym zawodnikiem Ligi Europy 2010 został Mateusz Gracz z ekipy Football Talents.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować podmiotom, bez których całe to wydarzenie nie miałoby miejsca, to właśnie dzięki nim mogliśmy zorganizować bezpieczne oraz profesjonalne rozgrywki na najwyższym poziomie a także zaoferować uczestnikom imponujące nagrody. Bardzo ciepło dziękujemy zatem sponsorowi tytularnemu - Spółdzielni Mieszkaniowej Wyżyny za wsparcie finansowe, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz burmistrzowi dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy za objęcie turnieju swoim patronatem oraz dostarczeniem nagród dla zawodników a także Urzędowi dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy za współfinansowanie turnieju. We współpracy z fundacją im. Kazimierza Deyny stworzyliśmy specjalnie na to wydarzenie koszulki pamiątkowe, które otrzymał każdy uczestnik turnieju.
Dziękujemy serdecznie zarówno sponsorom jak i wszystkim zebranym na obiekcie, to dzięki Wam udało nam się zorganizować coś, co mimo trudnych czasów dało nadzieję dzieciom na powrót do uprawiania sportu oraz ponowne odczuwanie radości z grania w piłkę.
Pozdrawiamy cieplutko i zapraszamy za rok na XXIV edycję Pucharu Wyżyn!

XXIII Puchar Wyżyn im. Kazimierza Deyny

Serdecznie zapraszamy!
Poziom zaawansowany - Liga Mistrzów (1-2 liga mzpn) w godz. 9-13, 5 drużyn każdy z każdym.
Poziom rekreacyjny - Liga Europy w godz. 13-17 5 drużyn każdy z każdym.
W każdym poziomie oddzielne nagrody dla zwycięzców, każde dziecko otrzyma wyjątkowy indywidualnie zaprojektowany medal i koszulkę z nadrukiem, każda drużyna otrzyma puchar.

 

XXIII Puchar Wyżyn

Serdecznie zapraszamy!
Poziom zaawansowany - Liga Mistrzów (1-2 liga mzpn) w godz. 9-13, 5 drużyn każdy z każdym.
Poziom rekreacyjny - Liga Europy w godz. 13-17 5 drużyn każdy z każdym.
W każdym poziomie oddzielne nagrody dla zwycięzców, każde dziecko otrzyma wyjątkowy indywidualnie zaprojektowany medal i koszulkę z nadrukiem, każda drużyna otrzyma puchar.

 

ŚWIATEŁKO DO NIEBA

3 KRÓLOWIE DZIECIOM - GRAMY DLA DOMU DZIECKA