Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: [email protected] Zapisy: formularz zgłoszeniowy

XXIII PUCHAR WYŻYN 2011 - RELACJA

21 czerwca po bardzo emocjonującej i pełnej wrażeń sobocie wróciliśmy do rozgrywek XXIII Pucharu Wyżyn, tym razem dla rocznika 2011. Tak jak dzień wcześniej nie zapomnieliśmy o środkach bezpieczeństwa i przykładaliśmy do tego dużo uwagi. Strefy buforowe dla drużyn i trenerów, maseczki jednorazowe oraz środki dezynfekcji były dostępne dla każdego przebywającego na obiekcie.
Rozgrywki były zorganizowane w dwóch grupach zaawansowania - Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy, w każdej z grup po 5 drużyn, które walczyły o tytuł zwycięzcy tegorocznej edycji Pucharu Wyżyn.
Liga Mistrzów 2011:
1. AP Markovia Marki
2. Varsovia Warszawa
3. Barca Academy 2012 Blau
4. KS Łomianki
5. FA Piaseczno

AP Markovia Marki 1 : 1 KS Łomianki
Varsovia Warszawa 4 : 0 Barca Academy 2012 Blau
FA Piaseczno 4 : 1 AP Markovia Marki
KS Łomianki 1 : 2 Varsovia Warszawa
FA Piaseczno 1 : 3 Barca Academy 2012 Blau
AP Markovia Marki 1 : 3 Varsovia Warszawa
KS Łomianki 0 : 3 FA Piaseczno
Barca Academy 2012 Blau 3 : 1 AP Markovia Marki
Varsovia Warszawa 5 : 0 FA Piaseczno
KS Łomianki 2 : 3 Barca Academy 2012 Blau

Liga Mistrzów 2011 bez wątpienia dostarczyła najwięcej emocji. Każda drużyna dała z siebie wszystko, mecze w większości były bardzo wyrównane a miejsca na podium nie były ustalone aż do ostatniego meczu w którym to drużyna Barcy pokonała w widowiskowym meczu drużynę KS Łomianki. Varsovia Warszawa tak jak ich koledzy z rocznika 2010 nie oddali żadnego meczu, zdobywając 12 pkt kończąc tym samym na miejscu pierwszym. Chociaż drużyna Barcy grała drużyną z rocznika 2012 nie przeszkodziło im to w zdobyciu miejsca drugiego z dorobkiem punktowym wynoszącym 9 pkt. Na miejscu trzecim uplasowała się drużyna z Piaseczna która w swoim ostatnim meczu uległa Varsovi Warszawa.

Tabela końcowa:
Varsovia Warszawa 12 pkt
Barca Academy 2012 Blau 9 pkt
FA Piaseczno 6 pkt
KS Łomianki 1 pkt
AP Markovia Marki 1 pkt

Najlepszym zawodnikiem Ligi Mistrzów 2011 został zawodnik Varsovii - Gromisław Jażdżyk.

Liga Europy 2011:
1. GKS Chynów
2. PKS Victoria Zerzeń
3. KS Grom Włochy
4. KS GROM Mokotów

PKS Victoria Zerzeń 4 : 3 KS GROM Włochy
KS GROM Mokotów 0 : 0 GKS Chynów
GKS Chynów 6 : 0 KS GROM Włochy
PKS Victoria Zerzeń 2 : 2 KS GROM Mokotów
GKS Chynów 7 : 1 PKS Victoria Zerzeń
KS GROM Włochy 2 : 1 KS GROM Mokotów

Tak jak dzień wcześniej rozgrywki w Lidze Europy rozpoczęliśmy bardzo wyrównanym spotkaniem pomiędzy PKS Victoria Zerzeń a KS GROM Włochy, które po wielu pięknych akcjach zakończyło się wynikiem 4:3 na korzyść Victorii Zerzeń. Piąta ekipa niestety nie dotarła na turniej, a więc swoje mecze oddała walkowerem. Drużyna z Chynowa nie pozostawiła jednak złudzeń kto wygra XXIII Puchar Wyżyn zbierając łącznie 10 pkt, remisując tylko z KS GROM Mokotów. Ostatni mecz dostarczył bardzo dużo emocji a to za sprawą rywalizujących ze sobą kolegów z drużyn, KS GROM które w tym meczu walczyły o miejsce na podium. Ostatecznie drużyna z warszawskich Włoch pokonała drużynę z Mokotowa 2 : 1 plasując się ostatecznie na 3 miejscu.

Tabela końcowa:
1. GKS Chynów 10 pkt
2. PKS Victoria Zerzeń 7 pkt
3. KS GROM Włochy 6 pkt
4. KS GROM Mokotów 5 pkt

Najlepszym zawodnikiem Ligi Europy 2011 został Bartek Szczerba z ekipy GKS Chynów.

Na koniec pragniemy z całego serca podziękować podmiotom, bez których turniej ten nie miałby miejsca, to właśnie dzięki nim mogliśmy zorganizować bezpieczne oraz profesjonalne rozgrywki na najwyższym poziomie oraz zaoferować uczestnikom imponujące nagrody. Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi tytularnemu - Spółdzielni Mieszkaniowej Wyżyny za wsparcie finansowe, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za dostarczenie wyjątkowych nagród dla piłkarzy oraz objęcie turnieju swoim patronatem, a także Samorządowi Województwa Mazowieckiego za współfinansowanie turnieju. We współpracy z fundacją im. Kazimierza Deyny stworzyliśmy specjalnie na to wydarzenie koszulki pamiątkowe, które otrzymał każdy uczestnik turnieju.
Dziękujemy serdecznie zarówno sponsorom jak i wszystkim zebranym na obiekcie, to dzięki Wam udało nam się zorganizować coś, co mimo trudnych czasów dało nadzieję dzieciom na powrót do uprawiania sportu oraz ponowne odczuwanie radości z grania w piłkę.
Pozdrawiamy cieplutko i zapraszamy za rok na XXIV edycję Pucharu Wyżyn!

XXIII PUCHAR WYŻYN 2010 - RELACJA

20 czerwca po długiej przerwie zawodnicy powrócili na boiska piłkarskie rozgrywając już XXIII edycję Pucharu Wyżyn. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo zawodników oraz trenerów na obiekcie poprzez stworzenie stref buforowych dla drużyn, gdzie piłkarze mogli odpoczywać i przygotowywać się do nadchodzących spotkań, dostępne były także maseczki jednorazowe oraz płyn do dezynfekcji.
Ekipy z rocznika 2010 stanęły do rywalizacji w dwóch grupach rozgrywkowych - Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy, w każdej grupie znajdowało się po 5 drużyn, które rywalizowały o 1 miejsce w tabeli rozgrywając mecze na zasadzie każdy z każdym.
Liga Mistrzów 2010:
1. UKS Orlik Mokotów
2. Be A Star Wilczki
3. Varsovia
4. KS GROM

Be A Star Wilczki 0 : 3 UKS Orlik Mokotów
Varsovia 6 : 1 UKS Orlik Mokotów
KS GROM 1 : 2 Be A Star Wilczki
KS GROM 1 : 4 UKS Orlik Mokotów
Varsovia 2 : 1 Be A Star Wilczki
Varsovia 3 : 0 KS GROM

Drużyny od początku pokazywały wysoki poziom mimo bardzo długiej przerwy w grze. Piąta ekipa niestety nie dotarła na turniej, a więc swoje mecze oddała walkowerem. Na wysokich obrotach rozpoczęła drużyna Varsovii, która po pierwszym wygranym meczu z Orlikiem Mokotów nie zwalniała tempa i zdobyła komplet punktów w grupie co dało jej zwycięstwo w turnieju. UKS za to po porażce z Varsovią przeanalizował swoją grę i w reszcie spotkań uzyskała bilans bramkowy 10:1 co dało jej 9 punktów i drugie miejsce w tabeli. KS GROM oraz Be A Star Wilczki rywalizowały o 3 miejsce, do przerwy w meczu pomiędzy tymi drużynami był remis 1:1, lecz ostatecznie to Wilczki strzeliły decydującą bramkę, która dała im brązowy medal.

Tabela końcowa:
1. Varsovia 12 pkt
2. UKS Orlik Mokotów 9 pkt
3. Be A Star Wilczki 6 pkt
4. KS GROM 3 pkt

Najlepszym zawodnikiem Ligi Mistrzów 2010 został zawodnik Varsovii - Patryk Czarnobaj.

Liga Europy 2010:
1. WBS Warszawa
2. KS GROM II
3. GKS Chynów
4. Football Talents
5. Gwardia Warszawa

WBS Warszawa 1 : 1 Gwardia Warszawa
KS GROM II 5 : 0 Gwardia Warszawa
Football Talents 0 : 4 GKS Chynów
KS GROM II 6 : 0 WBS Warszawa
Gwardia Warszawa 0 : 6 Football Talents
WBS Warszawa 1 : 5 GKS Chynów
KS GROM II 0 : 1 Football Talents
GKS Chynów 5 : 0 Gwardia Warszawa
KS GROM II 3 : 3 GKS Chynów
WBS Warszawa 0 : 5 Football Talents

Rywalizacja w Lidze Europy była nieco bardziej zacięta niż w Lidze Mistrzów, rozpoczęliśmy bardzo wyrównanym spotkaniem pomiędzy WBS Warszawa a Gwardią Warszawa, które zakończyło się remisem 1:1. Niestety na niekorzyść Gwardii były to ich jedyne punkty w turnieju, gdyż nie udało im się wywalczyć więcej cennych oczek w meczach z innymi drużynami. Bardzo dobrze turniej rozpoczął KS GROM II, który wygrał 2 pierwsze spotkania z Gwardią oraz z WBS'em, lecz został zatrzymany przez ekipę Football Talents. Drużyna ta po pierwszym meczu przegranym z GKS'em Chynów nie pozwoliła sobie na więcej błędów i w reszcie spotkań zdobyła komplet punktów. Zdecydowanym faworytem od samego początku była właśnie drużyna z Chynowa, która zdobywając w 3 pierwszych spotkaniach 9 punktów zapewniła sobie mistrzostwo remisem w ostatnim meczu z drużyną KS GROM II.

Tabela końcowa:
1. GKS Chynów 10 pkt
2. Football Talents 9 pkt
3. KS GROM II 7 pkt
4. WBS Warszawa 1 pkt
5. Gwardia Warszawa 1 pkt

Najlepszym zawodnikiem Ligi Europy 2010 został Mateusz Gracz z ekipy Football Talents.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować podmiotom, bez których całe to wydarzenie nie miałoby miejsca, to właśnie dzięki nim mogliśmy zorganizować bezpieczne oraz profesjonalne rozgrywki na najwyższym poziomie a także zaoferować uczestnikom imponujące nagrody. Bardzo ciepło dziękujemy zatem sponsorowi tytularnemu - Spółdzielni Mieszkaniowej Wyżyny za wsparcie finansowe, Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz burmistrzowi dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy za objęcie turnieju swoim patronatem oraz dostarczeniem nagród dla zawodników a także Urzędowi dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy za współfinansowanie turnieju. We współpracy z fundacją im. Kazimierza Deyny stworzyliśmy specjalnie na to wydarzenie koszulki pamiątkowe, które otrzymał każdy uczestnik turnieju.
Dziękujemy serdecznie zarówno sponsorom jak i wszystkim zebranym na obiekcie, to dzięki Wam udało nam się zorganizować coś, co mimo trudnych czasów dało nadzieję dzieciom na powrót do uprawiania sportu oraz ponowne odczuwanie radości z grania w piłkę.
Pozdrawiamy cieplutko i zapraszamy za rok na XXIV edycję Pucharu Wyżyn!

XXIII Puchar Wyżyn im. Kazimierza Deyny

Serdecznie zapraszamy!
Poziom zaawansowany - Liga Mistrzów (1-2 liga mzpn) w godz. 9-13, 5 drużyn każdy z każdym.
Poziom rekreacyjny - Liga Europy w godz. 13-17 5 drużyn każdy z każdym.
W każdym poziomie oddzielne nagrody dla zwycięzców, każde dziecko otrzyma wyjątkowy indywidualnie zaprojektowany medal i koszulkę z nadrukiem, każda drużyna otrzyma puchar.

 

XXIII Puchar Wyżyn

Serdecznie zapraszamy!
Poziom zaawansowany - Liga Mistrzów (1-2 liga mzpn) w godz. 9-13, 5 drużyn każdy z każdym.
Poziom rekreacyjny - Liga Europy w godz. 13-17 5 drużyn każdy z każdym.
W każdym poziomie oddzielne nagrody dla zwycięzców, każde dziecko otrzyma wyjątkowy indywidualnie zaprojektowany medal i koszulkę z nadrukiem, każda drużyna otrzyma puchar.

 

ŚWIATEŁKO DO NIEBA