Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: [email protected] Zapisy: formularz zgłoszeniowy

Turniej Charytatywny "Trzej Królowie Dzieciom"

W sobotę 06 stycznia 2018 roku odbył się charytatywny turniej piłki nożnej pn. „Trzej Królowie Dzieciom” organizowany przez Stowarzyszenie Brzask przy wsparciu Urzędu Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy oraz Szkoły Podstawowej nr 312 przy ul. Umińskiego 12.


Rozgrywki zostały przeprowadzone na 2 dużych halach sportowych należących do Szkoły Podstawowej nr 312 na Gocławiu przy ul. Umińskiego 11 i Umińskiego 12 w 4 kategoriach  wiekowych. Na turnieju gościły w sumie 24 drużyny z Pragi Południe (12 drużyn), Targówka (6 drużyn), Mokotowa (4 drużyny) oraz Włoch (2 drużyny). Udział wzięło łącznie około 200 dzieci, uczestnicy przekazali w sumie 4040 zł na zakup odzieży dla dzieci z Domu Dziecka nr 4 w Warszawie. Na podium stanęły drużyny ze szkół: SP 312 - Gocław, SP 46 - Mokotów, SP 114 - Targówek. Nagrody dla zwycięzców turnieju „Trzej Królowie Dzieciom” wręczał Burmistrz Dzielnicy Praga Południe m. st Warszawy Pan Michał Wieremiejczyk oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 312 Pani Ewa Adamska.

 

Turniej charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie Brzask stał na wysokim poziomie sportowym i dostarczył uczestnikom a także kibicom wielu pozytywnych emocji. Oprócz sportowej rywalizacji zostały przeprowadzone konkursy sportowe - Król Rzutów Karnych oraz Mistrz Żonglerki. Trenerzy prowadzili pogadanki na temat zdrowego żywienia a dzieci nie tylko rywalizowały w duchu zasad fair play, ale także dobrze się bawiły.

 

Mały sport wielka radość! 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym Facebooku.

 

 

Wielka Rywalizacja Miast

Spółdzielnia Socjalna 4Smart oraz Urząd Dzielnicy Targówek zapraszają drużyny z rocznika 2005 i 2010 do udziału w Wielkiej Mikołajkowej Rywalizacji Miast

 

16 grudnia w Warszawie na ul. Remiszewskiej 40 na Targówku odbędzie się  kolejna edycja Turnieju ,,Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast" rozegrany na boisku ze sztuczną i wysoką trawą.

W danym roczniku przyjmujemy zgłoszenia tylko 8 drużyn- o kolejności przyjęcia decyduje przesłanie zgłoszenia oraz dokonania wpisowego.

 

Szczegóły:

Czas gry : 15 minut każde spotkanie. Drużyna rozegra minimum 4 mecze.

System gry : Dwie grupy po 4 drużyny, mecz o 7 miejsce, mecz o 5 miejsce, półfinały, mecz o 3 miejsce, finał. Drużyny z danego rocznika grają turniej na jednym boisku. 

Obuwie : turf, lanki, ewentualnie halówki

Liczba uczestników : maksymalnie zgłosić można 10 zawodników.

Gwarantujemy : Nagrody w postaci: Pucharów, Medali, Statuetek oraz Sędziów MZPN, Obsługę Techniczną i Medyczną, Wodę.

 

 

Zapisy i szczegóły : [email protected] oraz telefon 721-144-144

XVI Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy

Stowarzyszenie Brzask oraz Urząd Dzielnicy Ursus zapraszają drużyny z rocznika 2008 do udziału w XVI Turnieju Andrzejkowo-Mikołajkowym.

 

2 grudnia w Warszawie na ul. Sosnkowskiego 10 na Ursusie odbędzie się  kolejna edycja Turnieju Andrzejkowo-Mikołajkowego.

Turniej zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną i wysoką trawą.

W turnieju będzie mogła wziąć udział tylko 16 drużyn - o kolejności przyjęcia decyduje przesłanie zgłoszenia oraz dokonania wpisowego.

 

Szczegóły:

Czas gry : 12 minut każde spotkanie. Drużyna rozegra minimum 4 mecze.

System gry : Cztery grupy po 4 drużyny, ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce, finał. Drużyny grają cały turniej na jednym boisku.

Obuwie : turf lub lanki

Liczba uczestników : maksymalnie zgłosić można 12 zawodników.

Gwarantujemy : Nagrody w postaci: Pucharów, Medali, Statuetek oraz Sędziów MZPN, Obsługę Techniczną i Medyczną, Wodę.

 

 

Zapisy i szczegóły[email protected] oraz telefon 721-144-144

 

III Turniej Piłkarski ,,Dziewczyny Grają" - Bielany 2017

Turniej piłkarski z nagrodami dla szkół podstawowych klasy 5-6

 

Organizator: Stowarzyszenie Brzask

Podstawowe Informacje o Turnieju:

Termin Turnieju: Poniedziałek 27.11.2017, 9:00-15:00

Miejsce Turnieju: Orliki ul. Duracza/Gąbińska (Bielany)

Obiekt: Boisko 30x55m, bramki 2x5m sztuczna trawa

Organizacja: 2 grupy po 4 drużyny - mecze każdy z każdym bez rewanżów, 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej i rozgrywają półfinały, mecz o 3m i finał.

Najważniejsze zasady: Gramy siódemkami piłkarskimi 6 + bramkarz, zmiany hokejowe, aut z nogi, bramkarz wznawia z ziem i zakaz gry wślizgiem.

Kategoria wiekowa: klasy 5-6 szkoły podstawowej. W turnieju mogą brać udział wyłącznie dziewczęta.

Liczba uczestników: maksymalnie zgłosić można 15 zawodniczek.

Czas gry: mecze fazy grupowej oraz pucharowej - 12 minut.

Nagrody: pucharymedalekubkikoszulkistatuetki za I, II, III miejsca.

Dedykowany serwis internetowy, statystyki, zdjęcia, podsumowania WWW.MLF.ORG.PL

 

 

 

Zapisy i szczegóły : [email protected] oraz telefon 721-144-144

XIV Turniej Niepodległości

Stowarzyszenie Brzask, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Inter Hall zapraszają drużyny z rocznika 2008, 2009, 2010 i 2011 do udziału w XIV Turnieju Niepodległości.

 

 

18 i 19 listopada w Warszawie na ul. Remiszewskiej 40 zostanie rozegrany Turniej na dwóch boiskach ze sztuczną, wysoką trawą. Boiska w tym okresie będą przykryte dwoma halami pneumatycznymi.

W danym roczniku przyjmujemy zgłoszenia tylko 8 drużyn – o kolejności przyjęcia decyduje przesłanie zgłoszenia oraz dokonania wpisowego.

 

 

Szczegóły:

Czas gry : 15 minut każde spotkanie. Drużyna rozegra minimum 4 mecze.

System gry : Dwie grupy po 4 drużyny, mecz o 7 miejsce, półfinały, mecz o 5 miejsce, mecz o 3 miejsce, finał. Drużyny z danego rocznika grają cały turniej na jednym boisku.

Obuwie : turf lub lanki

Liczba uczestników : maksymalnie zgłosić można 10 zawodników.

Gwarantujemy : Nagrody o łącznej wartości 15 tysięcy złotych, Sędziów MZPN, Obsługę Techniczną i Medyczną, Wodę, Koszulki treningowe, a za dopłatą 100 zł naniesiemy na nie logo Waszego klubu i będzie możliwość  wybrania własnego koloru.

 

Zapisy i szczegóły[email protected] oraz telefon 721-144-144