Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: [email protected] Zapisy: formularz zgłoszeniowy

Wielka Rywalizacja Miast

Spółdzielnia Socjalna 4Smart oraz Urząd Dzielnicy Targówek zapraszają drużyny z rocznika 2005 i 2010 do udziału w Wielkiej Mikołajkowej Rywalizacji Miast

 

16 grudnia w Warszawie na ul. Remiszewskiej 40 na Targówku odbędzie się  kolejna edycja Turnieju ,,Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast" rozegrany na boisku ze sztuczną i wysoką trawą.

W danym roczniku przyjmujemy zgłoszenia tylko 8 drużyn- o kolejności przyjęcia decyduje przesłanie zgłoszenia oraz dokonania wpisowego.

 

Szczegóły:

Czas gry : 15 minut każde spotkanie. Drużyna rozegra minimum 4 mecze.

System gry : Dwie grupy po 4 drużyny, mecz o 7 miejsce, mecz o 5 miejsce, półfinały, mecz o 3 miejsce, finał. Drużyny z danego rocznika grają turniej na jednym boisku. 

Obuwie : turf, lanki, ewentualnie halówki

Liczba uczestników : maksymalnie zgłosić można 10 zawodników.

Gwarantujemy : Nagrody w postaci: Pucharów, Medali, Statuetek oraz Sędziów MZPN, Obsługę Techniczną i Medyczną, Wodę.

 

 

Zapisy i szczegóły : [email protected] oraz telefon 721-144-144

XVI Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy

Stowarzyszenie Brzask oraz Urząd Dzielnicy Ursus zapraszają drużyny z rocznika 2008 do udziału w XVI Turnieju Andrzejkowo-Mikołajkowym.

 

2 grudnia w Warszawie na ul. Sosnkowskiego 10 na Ursusie odbędzie się  kolejna edycja Turnieju Andrzejkowo-Mikołajkowego.

Turniej zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną i wysoką trawą.

W turnieju będzie mogła wziąć udział tylko 16 drużyn - o kolejności przyjęcia decyduje przesłanie zgłoszenia oraz dokonania wpisowego.

 

Szczegóły:

Czas gry : 12 minut każde spotkanie. Drużyna rozegra minimum 4 mecze.

System gry : Cztery grupy po 4 drużyny, ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce, finał. Drużyny grają cały turniej na jednym boisku.

Obuwie : turf lub lanki

Liczba uczestników : maksymalnie zgłosić można 12 zawodników.

Gwarantujemy : Nagrody w postaci: Pucharów, Medali, Statuetek oraz Sędziów MZPN, Obsługę Techniczną i Medyczną, Wodę.

 

 

Zapisy i szczegóły[email protected] oraz telefon 721-144-144

 

III Turniej Piłkarski ,,Dziewczyny Grają" - Bielany 2017

Turniej piłkarski z nagrodami dla szkół podstawowych klasy 5-6

 

Organizator: Stowarzyszenie Brzask

Podstawowe Informacje o Turnieju:

Termin Turnieju: Poniedziałek 27.11.2017, 9:00-15:00

Miejsce Turnieju: Orliki ul. Duracza/Gąbińska (Bielany)

Obiekt: Boisko 30x55m, bramki 2x5m sztuczna trawa

Organizacja: 2 grupy po 4 drużyny - mecze każdy z każdym bez rewanżów, 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej i rozgrywają półfinały, mecz o 3m i finał.

Najważniejsze zasady: Gramy siódemkami piłkarskimi 6 + bramkarz, zmiany hokejowe, aut z nogi, bramkarz wznawia z ziem i zakaz gry wślizgiem.

Kategoria wiekowa: klasy 5-6 szkoły podstawowej. W turnieju mogą brać udział wyłącznie dziewczęta.

Liczba uczestników: maksymalnie zgłosić można 15 zawodniczek.

Czas gry: mecze fazy grupowej oraz pucharowej - 12 minut.

Nagrody: pucharymedalekubkikoszulkistatuetki za I, II, III miejsca.

Dedykowany serwis internetowy, statystyki, zdjęcia, podsumowania WWW.MLF.ORG.PL

 

 

 

Zapisy i szczegóły : [email protected] oraz telefon 721-144-144

XIV Turniej Niepodległości

Stowarzyszenie Brzask, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Inter Hall zapraszają drużyny z rocznika 2008, 2009, 2010 i 2011 do udziału w XIV Turnieju Niepodległości.

 

 

18 i 19 listopada w Warszawie na ul. Remiszewskiej 40 zostanie rozegrany Turniej na dwóch boiskach ze sztuczną, wysoką trawą. Boiska w tym okresie będą przykryte dwoma halami pneumatycznymi.

W danym roczniku przyjmujemy zgłoszenia tylko 8 drużyn – o kolejności przyjęcia decyduje przesłanie zgłoszenia oraz dokonania wpisowego.

 

 

Szczegóły:

Czas gry : 15 minut każde spotkanie. Drużyna rozegra minimum 4 mecze.

System gry : Dwie grupy po 4 drużyny, mecz o 7 miejsce, półfinały, mecz o 5 miejsce, mecz o 3 miejsce, finał. Drużyny z danego rocznika grają cały turniej na jednym boisku.

Obuwie : turf lub lanki

Liczba uczestników : maksymalnie zgłosić można 10 zawodników.

Gwarantujemy : Nagrody o łącznej wartości 15 tysięcy złotych, Sędziów MZPN, Obsługę Techniczną i Medyczną, Wodę, Koszulki treningowe, a za dopłatą 100 zł naniesiemy na nie logo Waszego klubu i będzie możliwość  wybrania własnego koloru.

 

Zapisy i szczegóły[email protected] oraz telefon 721-144-144

 

Gra Miejska "Włochy '44" - Relacja

W 17.09.2017 miała miejsce druga edycja Gry Miejskiej Włochy 44. W tym roku uczestnicy mieli do dyspozycji dwie trasy. Pieszą oraz rowerową. Zdecydowanie większą popularnością cieszyła się trasa piesza, a i czasu na podium byłby niezwykle wyrównane.

Drużyny starowały z Parku Kombatantów, a każda kolejna odpowiedź na zagadki wskazywała miejsce gdzie zespół miał udać się dalej. Na trasie pieszej wygrał zespół PĘCZKI Z czasem 55 minut, drugiej miejsce zajęła drużyna POZIOMKI z czasem 58 minut. Na najniższym miejscu podium uplasowała się drużyna KUBUŚ z czasem jednej godziny i 3 minut. Na trasie rowerowej najlepszym uczestnikiem okazał się Bartek Kozłowski z czasem 3 godzin i 11 minut. Drużyny które wzięły udział w Grze Miejskiej – Włochy 44 to : CZTERECH MUMINKÓW APOKALISPY, ZÓŁWIE, PĘCZKI, GUZIK, POZIOMKI, SZEWCZYK, PUSHEEN, KUBUŚ, BARCELONA, TAJNIACY, NIEBIESKIE CIEMNIAKI, SOKOŁÓW, KOZŁOWSKI.

Grę Miejską zakończyliśmy uroczystym wręczeniem nagród dla zwycięzców oraz pamiątek i gadżetów dla wszystkich uczestników.

Niestety z powodów zdrowotnych nie zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Maria, kombatantka, która chciała przekazać nam swoją opowieść.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Drużyny Harcerzy, którzy w tym roku swoją obecnością wspomagali organizację Gry. Dziękujemy także za  przekazanie gier historycznych, nagród i pamiątek Instytutowi Pamięci Narodowej.  Dziękujemy także patronom : Telewizji Polskiej, Polskiemu Radiu RDC, Urzędowi do spraw Kombatantów i Osób represjonowanych.

W szczególności podziękować chcemy Radzie i Zarządowi Dzielnicy Włochy oraz Wydziałowi Kultury oraz Inicjatyw Obywatelskich, którzy współfinansowali kolejną edycję Gry Miejskiej i w dużym stopniu udzielili pomocy w organizacji drugiej edycji Gry Miejskiej Włochy 44.