Zadzwoń: 726 144 144 Napisz: [email protected]

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA KLAS MUNDUROWYCH W GRACH ZESPOŁOWYCH - PATRIOTYZM A SPORT * KOSZYKÓWKA * SIATKÓWKA * PIŁKA NOŻNA

Organizator: Stowarzyszenie Brzask z siedzibą w Warszawie

Biuro: ul. Grochowska 178/184 Warszawa

Patronat: Rektor Akademii Sztuki Wojennej

Współfinansowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej - Al. gen. Antoniego Chruściela "Montera" 103, 00-910 Warszawa

Zapisy mailowo i telefonicznie: [email protected] lub 661677677

Termin: 20-21 październik 2018

Start każdej z konkurencji o godz. 10.00

Miejsce: Akademia Sztuki Wojennej (dawniej Akademia Obrony Narodowej), Warszawa Rembertów

Zapisy:  wyłącznie w formie elektronicznej, drogą mailową należy przesłać zgłoszenie na adres: [email protected]

Konkurencje:

·         piłka nożna 6 osobowa mężczyzn,

·         piłka siatkowa 6 osobowa mężczyzn i kobiet (oddzielnie),

·         koszykówka 4 osobowa mężczyzn i kobiet (oddzielnie)

Adresaci: Uczniowie klas mundurowych, w drużynie może występować maksymalnie 3 uczniów spoza klasy mundurowej będących uczniami szkoły średniej.

System rozgrywek: grupy 4 drużynowe, każdy z każdym, następnie półfinały.

Konkurs wiedzy pn. Patriotyzm a Sport – nagroda rzeczowa

Dekoracja nastąpi bezpośrednio po meczach finałowych.

Nagrody: puchary dla 3 najlepszych drużyn, medale odlewane pamiątkowe dla wszystkich uczestników, dyplomy drewniane pamiątkowe za uczestnictwo dla każdej ze szkół.

Koszt akredytacji: 100 zł od szkoły (nie od drużyny). W jednej konkurencji można maksymalnie wystawić dwie drużyny.  Należy przekazać w formie darowizny na konto Stowarzyszenia 16 1090 1694 0000 0001 3254 8531

Przewidywana liczba uczestników 500-1000 osób, między 48 a 96 drużyn we wszystkich konkurencjach łącznie. Drużyna może liczyć maksymalnie 10 uczestników + trener.

Obowiązują ogólne przepisy gry w piłkę nożną, z wyłączeniem przepisu o spalonym i liczbie zawodników i wymiarach boisk. Czas gry 2x10 minut!

W koszykówce obowiązują ogólne przepisy gry w koszykówkę z wyłączeniem przepisów o wymiarach boiska i liczbie zawodników. Czas gry 2x10 minut, dogrywka 2x2 minuty.

Siatkówka obowiązują ogólne przepisy gry w piłkę siatkówkę. Gramy do dwóch wygranych setów, każdy set do 20 pkt. na przewagi.

Punktacja:

3 pkt. za zwycięstwo za zwycięstwo 2:0 lub w regulaminowym czasie gry

2 pkt. za zwycięstwo 2:1 w setach w siatkówce lub po dogrywce w koszykówce

1 pkt. za remis lub porażkę 1:2 w siatkówce lub po dogrywce w koszykówce.

O kolejności miejsc w grupach (faza grupowa) będzie decydować kolejno: liczba zwycięstw, liczba punktów, bilans bramek (małych punktów), liczba zdobytych strzelonych punktów, bezpośredni wynik pomiędzy drużynami, losowanie.

Po fazie grupowej nastąpi faza pucharowa, ćwierćfinały, półfinały, finał, nie będzie meczu o 3 miejsce, drużyny które przegrają półfinały zajmują 3 miejsce.

Szczegółowy regulamin rozgrywek i system rozgrywek zostanie przesłany do osób zgłaszający elektronicznie i opublikowany na stronie www.mlf.org.pl – 15 października.

W razie pytań proszę pisać na adres: [email protected] lub dzwonić na numer 661677677

W sprawie zakwaterowanie i wyżywienia prosimy kontaktować się bezpośrednio z ASW, telefon 261814323.