Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: [email protected] Zapisy: formularz zgłoszeniowy

Startuje KS GROM - nowy projekt Stowarzyszenia Brzask

Treningi piłkarskie i judo dla dzieci w Warszawie!

 
 
 

Zapisy do KS GROM! 

Klub Sportowy GROM - najlepsze treningi piłki nożnej i judo w Warszawie!

Sukces w seniorskiej karierze sportowej w dużej mierze zależy od tego, co zostało wypracowane już za młodu. Kolosalny wpływ na rozwój dziecka ma odpowiednio wybrany klub sportowy, który ma za zadanie szkolić i rozwijać potencjał każdego zawodnika.

W czasach postępu technologicznego i coraz bardziej wydłużającego się czasu spędzanego przed ekranami monitorów niezmiernie istotne jest, by zaszczepić zapał do aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Ilość dyscyplin jest niezliczona, jednak niezmiennie największą popularnością cieszy się w Polsce piłka nożna. Szkółka piłkarska to miejsce, gdzie dziecko nie tylko dba o sprawność fizyczną, ale rozwija pasję, trenuje technikę, jak i uczy się rozwiązań taktycznych, co procentuje w dalszej karierze. Treningi piłki nożnej dla dzieci to również doskonała okazja dla najmłodszych do przekonania się na czym polega praca zespołowa.

Największe piłkarskie marki pokazują, jak ważne jest szkolenie kilku- i kilkunastoletnich zawodników. Również te mniejsze podążają w tym kierunku. Chcąc dać szanse każdemu – powstało kilka miejsc w całej Warszawie, gdzie priorytetem jest sport dla dzieci. Na najmłodszych, którzy chcą spróbować swoich sił, czeka Klub Sportowy GROM Gocław, Służew, Mokotów, Służewiec Targówek, Ursynów a także Włochy.

Alternatywą dla piłki nożnej może być szkółka judo. To nie tylko szlachetna sztuka walki, ale dyscyplina o ponad 40 latach tradycji olimpijskich. Istotną korzyścią z trenowania jest lepsza sprawność fizyczna, jednakże klub judo to także miejsce, gdzie poznać można elementy samoobrony.

Trenowana dyscyplina powinna odpowiadać naszym predyspozycjom i zainteresowaniom, jednak niezależnie od dokonanego wyboru – możemy spodziewać się wielu płynących z niego korzyści.

Po za treningami wszystkie dzieci biorą udziały w zgrupowaniach i turniejach podczas których otrzymują piękne medale odlewane, czy puchary sportowe.

 

 

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Stowarzyszenie Brzask współfinansuje m.st. Warszawa

Zapraszamy dzieci z rocznika 2004-2013 do udziału w treningach piłkarskich i judo.

Zajęcia będą się odbywać w pięciu lokalizacjach Warszawy :

 

GOCŁAW: Zajęcia z piłki nożnej dla dzieci i młodzieży odbywają się na boisku i sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 312 przy ul. Umińskiego 12 oraz na boisku i hali pneumatycznej przy ul. Białowieskiej 22

 

PRAGA PŁD: Zajęcia z piłkarskie dla dzieci i młodzieży na boiska przy ul. Tarnowiecka 4 i Cyrklowa 1

 

SŁUŻEW: Zajęcia z piłki nożnej dla młodych orłów odbywają się na boisku i sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Wałbrzyskiej 5.

 

SŁUŻEWIEC: Treningi piłkarskie odbywają się na boiskach i salach gimnastycznych przy szkołach podstawowy na ul. Szaramowicza 12, Bokserska 1 i Gruszczyńskiego 12

 

TARGÓWEK: Zajęcia dla młodych piłkarzy oraz treningi juo odbywają się na boisku przy SP 114 oraz na Orliku im. Eusèbio Da Silva Ferreira przy ul. Remiszewskiej 40.

 

URSYNÓW: Zajęcia z piłki nożnej dla młodych orłów odbywają się na boisku i sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Wałbrzyskiej 5.

 

WŁOCHY: Treningi piłki nożnej dla dzieci i młodzieży odbywają się na boisku i hali sportowej ze sztuczną nawierzchnią CLIX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Solipskiej 17/19 oraz Szkole Podstawowej na ul. Cietrzewia 22a

 

Treningi judo dla dzieci odbywają się:

 

WŁOCHY:  CLIX Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Solipskiej 17/19 oraz Szkole Podstawowej na ul. Cietrzewia 22a

TARGÓWEK: SP 114 oraz na Orliku im. Eusèbio Da Silva Ferreira przy ul. Remiszewskiej 40.

 

Wszystkie obiekty posiadają boiska ze sztucznymi/naturalnymi nawierzchniami, a treningi odbywać się będą przez cały rok szkolny.


Oferujemy:
- kompetentną kadrę trenerską,
- treningi przez cały rok szkolny,
- małe grupy treningowe – indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć,
- grupę przystosowaną dla Twojego dziecka – podział na rocznik i umiejętności,
- pierwszy trening gratis.

Zgłoś swoje dziecko już dziś !!

 

Szczegóły :
Tel.: 721-144-144
[email protected]

Przejdź do : Zapisy