Zadzwoń: 721 144 144 Napisz: poczta@brzask.org.pl

Startuje KS GROM - nowy projekt Stowarzyszenia Brzask

Treningi piłkarskie i judo dla dzieci w Warszawie!

 
 
 

Zapisy do KS GROM! 

Klub Sportowy GROM - najlepsze treningi piłki nożnej i judo w Warszawie!

Sukces w seniorskiej karierze sportowej w dużej mierze zależy od tego, co zostało wypracowane już za młodu. Kolosalny wpływ na rozwój dziecka ma odpowiednio wybrany klub sportowy, który ma za zadanie szkolić i rozwijać potencjał każdego zawodnika.

W czasach postępu technologicznego i coraz bardziej wydłużającego się czasu spędzanego przed ekranami monitorów niezmiernie istotne jest, by zaszczepić zapał do aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Ilość dyscyplin jest niezliczona, jednak niezmiennie największą popularnością cieszy się w Polsce piłka nożna. Szkółka piłkarska to miejsce, gdzie dziecko nie tylko dba o sprawność fizyczną, ale rozwija pasję, trenuje technikę, jak i uczy się rozwiązań taktycznych, co procentuje w dalszej karierze. Treningi piłki nożnej dla dzieci to również doskonała okazja dla najmłodszych do przekonania się na czym polega praca zespołowa.

Największe piłkarskie marki pokazują, jak ważne jest szkolenie kilku- i kilkunastoletnich zawodników. Również te mniejsze podążają w tym kierunku. Chcąc dać szanse każdemu – powstało kilka miejsc w całej Warszawie, gdzie priorytetem jest sport dla dzieci. Na najmłodszych, którzy chcą spróbować swoich sił, czeka Klub Sportowy GROM Gocław, Służew, Targówek, Ursynów a także Włochy.

Alternatywą dla piłki nożnej może być szkółka judo. To nie tylko szlachetna sztuka walki, ale dyscyplina o ponad 40 latach tradycji olimpijskich. Istotną korzyścią z trenowania jest lepsza sprawność fizyczna, jednakże klub judo to także miejsce, gdzie poznać można elementy samoobrony.

Trenowana dyscyplina powinna odpowiadać naszym predyspozycjom i zainteresowaniom, jednak niezależnie od dokonanego wyboru – możemy spodziewać się wielu płynących z niego korzyści.

Po za treningami wszystkie dzieci biorą udziały w zgrupowaniach i turniejach podczas których otrzymują piękne medale odlewane, czy puchary sportowe.

 

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa

 

Zapraszamy dzieci z rocznika 2004-2012 do udziału w treningach piłkarskich i judo.

Zajęcia będą się odbywać w pięciu lokalizacjach Warszawy :


1. Treningi Piłki Nożnej - Gocław, przy Szkole Podstawowej nr 312, ul. Umińskiego 12.

2. Treningi Piłki Nożnej - Służew, przy Szkole Podstawowej nr 46, ul. Wałbrzyska 5.

3. Treningi Piłki Nożnej - Targówek, na Orliku Targówek im. Eusèbio da Silva Ferreira, ul. Remiszewska 40.

4. Treningi Piłki Nożnej - Włochy, przy CLIX Liceum Ogólnokształcącym, ul. Solipska 17/19.

5. Treningi Judo - Włochy, przy Przedszkolu nr 419, ul. Ryżowa 17.

 

Wszystkie obiekty posiadają boiska ze sztucznymi/naturalnymi nawierzchniami, a treningi odbywać się będą przez cały rok szkolny. 


Oferujemy:
- kompetentną kadrę trenerską,
- treningi przez cały rok szkolny,
- małe grupy treningowe – indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć,
- grupę przystosowaną dla Twojego dziecka – podział na rocznik i umiejętności,
- pierwszy trening gratis.

Zgłoś swoje dziecko już dziś !

 

Szczegóły :
Tel.: 721-144-144
poczta@brzask.org.pl

Przejdź do : Zapisy